MerlinX

Kreator ofert to innowacyjna funkcja w MerlinX, z której w przyszłości nie będziesz chciał już zrezygnować! Nasze nowe narzędzie pozwala na łatwy, a przede wszystkim skuteczny kontakt z Twoimi klientami w każdym miejscu i o każdej porze. Atrakcyjne wizualnie oraz bogate w informacje ofertówki, które możesz przygotować w przeciągu chwili i wywiesić nie tylko na swojej witrynie czy wręczyć klientom w formie papierowej, ale przede, dzięki weblink, szybko przesłać przy pomocy niemal wszystkich możliwych kanałów dystrybucji, takich jak e mail, messenger, whatsapp i wiele innych aplikacji, to dziś klucz do sukcesu. 


Wybierz kreator ofert od MerlinX i przekonaj się jak pomocny jest on w sprzedaży! 

Oto na co pozwala nasz generator:  

 • Możliwość tworzenie indywidualnych ofert dla twoich klientów.
 • Tworzenie ofert na wydruków na witrynę 
 • Generowanie interaktywnych linków z ofertami. 

Technologie, które wspiera nasz generator: 

 • starodawny format wydruk na papierze, możlwiosć wydrukowanie na papierze
 • pdf , format pdf który łatwo wyślesz mailem  wydrukujesz itd.
 • HTML
 • Weblink – nowatorski system bazujący na technologii cloudflare, gdzie twoja oferta będzie dostępna na sieci tak długo jak twój klient.

Szybkie w przygotowaniu i atrakcyjne szablony oraz własna kreatywność, to klucz do sukcesu. 

W naszym kreatorze ofert oddajemy w Wasze ręce niezwykle duży wybór atrakcyjnych wizualnie szablonów, które mogą być użyte do stworzenia indywidualnej oferty dla waszych klientów lub do wydruku na witrynę, a wraz z dodatkowymi opcjami kreatora, który pozwala na głęboką indywidualizację, oferty stworzone za jego pomocą będą w oczach klienta nierozerwalnie połączona z twoim biurem. 

Oferta dla Klienta


Philadelfia


Los Angeles 


Miami


San Francisco


Frankfurt


Manhattan


Wembley


Beverly Hills


Brooklyn


Chelsea


Możliwość indywidualnej konfiguracji 

Wygląd każdego szablonu można dodatkowo samemu spersonalizować, między innymi przy użyciu własnych kolorów, które pasować będą do brandu i kolorystyki twojego biura. 

Dodatkowe elementy oferty, na które można się zdecydować, mogą być dowolnie konfigurowalne, istnieje możliwość ich włączania i wyłączania oraz dowolnej konfiguracji każdego elementu oferty osobno. 

 • Dodanie własnego logo –  umożliwia większą personalizację oferty, dzięki temu prostemu znakowi w ofercie zyska ona na atrakcyjności i charakterze, a także będzie w oczach klienta nierozerwalnie łączyłą się z twoim biurem. 
 • Znak firmowy może być w dodany formacie .jpg 
 • Dowolny wybór zdjęć które mają się pokazać na ofercie, automatycznie MERLINX proponuje zdjęcie które jest według kolejności. Prze łatwe przesunięcie można zmienić kolejność i wybrać własną kolejności. Te ustawienie można zapamiętać i przy ponowym wydruku ustawienia użyć ponownie. 
 • Możliwość ustawienia własnego sloganu reklamowego, dzięki któremu oferta zyska na atrakcyjności i charakterze, a także będzie w oczach klienta nierozerwalnie połączona z twoją firmą. 
 • Sterowanie wizualizacjami ceny, możliwość spersonalizowania wyglądu ceny i zawartości. Możliwość sterowania pokazania ceny za osobę lub cena pierwszej osoby, włączenia i wyłączenia cen przekreślonych które są pobierane z naszej bazy historyczne ceny, ustawienie własnej kolorystyki i wielkości czcionki. 
 • Oceny Tripadvisora ® , w naszym kreatorze możliwe jest dodanie specjalnej ikonki i oceny Tripadvisor, co zwiększy większy zaufanie twojego klienta do Ciebie oraz wybranej przez Ciebie Oferty
 • Możliwość wskazania najważniejszych udogodnień, co pozwoli twojemu klientowi sprawniej odnaleźć się w ofercie i szybciej znaleźć odnaleźć z listy udogodnień tych na których najbardziej mu zależy .
 • Możliwość obliczyć odległość obiekty od plaży.
 • Automatycznie pobieranie warunków rezerwacji.
 • Atrakcyjne wizualnie stemple promocyjne, do wyboru dajemy ponad 20 ikonek stempli, które mogą być użyte w różnych barwach i dopasowane do kolorystyki twojej firmy. Dzięki nim przygotowana przez Ciebie oferta zyska indywidualny charakter. 
 • QR Code z numerem oferty, który umożliwia zeskanowanie oferty poprzez smartfon klienta i wejście na stronę z ofertą oraz samodzielne zapoznanie się z nią. Dzięki temu rozwiązaniu dostęp do oferty, którą wywiesiłeś na szyldzie  jest szybszy i znacznie łatwiejszy.  

 • LINK z możliwością rezerwacji, dzięki tej opcji po otrzymaniu oferty w formacie PDF lub HTML twój klient będzie mógł po prostu kliknąć w ten prosty link i ją zarezerwować. Jest to zupełnie nowa funkcjonalność w MERLINX – bardzo pomocna przy sprzedaży i zwiększaniu zasięgu klientów.  

Wysyłanie oferty 

Ofertę możesz wysłać automatycznie za pomocą maila lub pod postacią pliku PDF, który dołączysz do wiadomości. Wysoka jakość oferty i zdjęć sprawia jednak, że generowany plik PDF może zbyt ciężki i dużo systemów mailowych nie będzie potrafiło poradzić sobie z taką wagą pliku. Rozwiązaniem tego problemu jest stworzony przez nas nowatorski WEB LINK . 

Web Link to rozwiązanie, które nie obciąża swoją wielkością skrzynki odbiorczej, ponieważ całość danych znajduje się po naszej stronie, na naszych serwerach. Agent jedynie tworzy i wysyła link z ofertą do klienta, za pomocą dowolnego środka komunikacji – Maila, SMSa, Whatsappa, Messengera i każdej innej aplikacji komunikacyjnej. Klient dostając od Agenta link po prostu na niego klika i to wszystko! Prosto, szybko i przyjemnie!