MDS WS

Sprzedajesz oferty turystyczne, planujesz zbudować nowy portal turystyczny lub rozbudować istniejący? Dotychczasowe rozwiązania, z których korzystasz nie są dla Ciebie wystarczające? Nasze innowacyjne narzędzie, oparte na innowacyjnej technologii MDS pozwoli Ci na optymalizację biznesu i znacząco zwiększy sprzedaż oraz zyski!

Jak to możliwe? To bardzo proste! MDS WS dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, pozwala na tworzenie własnych wyszukiwarek ofert turystycznych wraz z innowacyjnym systemem rezerwacyjnym. Nasz produkt, to gwarancja niezawodności i skuteczności. Nieustannie 24/7 gotowy jest by działać nawet pod największym obciążeniem rezerwacyjnym twoich klientów.

Nowoczesna technologia jutra!

Pozwala Ci stworzyć stronę internetową z wybranym przez samego siebie projektem graficzny wyszukiwarki i dowolnym stylem prezentacji ofert podróży. Dzięki MDS Webservice stworzysz portal dosłownie uszyty pod Ciebie i Twojego klienta! 

Technologia MDS umożliwia wyszukiwanie oferty turystycznych w nieosiągalnym dla tradycyjnych rozwiązań czasie! 

MDS (Memory Data Services) jest odpowiedzią na problemy z przetwarzaniem i przechowywaniem dużej ilości danych! Nasza technologia pozwala na przechowywanie wszystkich ofert w dynamicznej strukturze, co oznacza ostateczny koniec obszernych, problematycznych w utrzymaniu, a przede wszystkim powolnych baz danych! 

Łatwość, szybkość i bezpieczeństwo!

Wszystkie niezbędne dane znajdują się na naszych superszybkich serwerach, dzięki którym nawet najtrudniejsze zapytania, wymagające przeszukania całej bazy, realizowany są w ułamku sekundy. Nie musisz martwić się już o nic, my zadbamy o wszystko. 

Aktualne oferty

  • Aktualne dane są na bieżąco wgrywane do systemu.
  • Dostępni prawie wszyscy polscy touroperatorzy.

Typy zapytań

  • Regions search
  • Hotel search
  • Flight search
  • Filtrowanie wyników wyszukiwania
  • Grupowanie po XCODE

Dopasowanie serwisu

  • Możliwość tworzenia własnych regionów.
  • Możliwość dodawania własnych atrybutów, parametrów.

Produkty oparte na technologii MDS

Dla kogo przeznaczony jest MDS Webservice?

MDS Webservice przeznaczony jest dla Klientów, którzy korzystają z własnych rozwiązań wyszukiwania i prezentowania ofert turystycznych, na podstawie danych pobranych z Merlin.X poprzez XML. 

MDS przeznaczony jest także dla klientów, którzy nie chcą skorzystać z naszego gotowego rozwiązania jakim jest VCMS lub Vacations IBE, ale jednocześnie równie szybko chcą wyszukiwać oferty turystyczne. MDS Webservice pozwala na uzyskanie takiej samej prędkości wyszukiwania w twojej własnej wyszukiwarce jak w wyszukiwarce dostarczonej od MerlinX! 

Jak to zrobić?

To banalnie proste! Wystarczy do tego zaprojektowana przez nas wtyczka, dzięki której podłączymy twoją stronę do naszego systemu. Wszystko łatwo i przede wszystkim szybko, tak abyś jak najszybciej mógł na własne oczy przekonać się, że wybór MDS Webservice był strzałem w dziesiątkę!