IX Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży. Będziemy 09.11.2021 w Warszawie

Zapraszamy na Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży 09.11.2021 w Warszawie, gdzie MERLINX organizuje 45 minutowy workshop nowej wersji.

Kliknij tutaj aby się zarejestrować:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGH78HJ7IEAH1vOVcSf0UDD3rhidKXLhiejWS-r9gdDW7ZtA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Dodatkowo będziemy na żywo transmitować nasz workshop w formie live stream dla wszystkich zainteresowanych 09.11.2021 godzina 11:40. Agenci którzy chcieliby się zapisać poniżej link:

https://docs.google.com/forms/d/13QRQKJf55PH4H_QW1E9CARzAEPxGAuoDsG__CNqsmu4/edit

Co będziemy pokazywać i o czym mówić

Na Warsztatach zaprezentujemy MerlinX, który przechodzi na nowatorską technologię React. Korzystają z niej internetowi giganci, których produktów używacie na co dzień. Dzięki nowym rozwiązaniom system MerlinX stanie się bardziej przyjazny – zyskacie możliwość konfigurowania aplikacji pod swoje potrzeby. Technologia ta umożliwi też optymalizację systemu w szybko zmieniającym się środowisku internetowym. Pokażemy również wszystkie zmiany, z których już teraz możecie korzystać w systemie.

Przekażemy mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji. Podzielimy się z Wami niezbędną wiedzą, a po szkoleniu odpowiemy na pytania.

Co zyskasz dzięki udziałowi: zobaczysz zupełnie nowy MerlinX, a dzięki praktycznemu przygotowaniu praca na systemie będzie jeszcze łatwiejsza.

Czas trwania: 45 minut