MDSWS – Nowe zdjęcia i opisy

Drodzy Klienci MDSWS!

W celu usprawnienia prezentacji opisów i zdjęć do ofert operatorów wdrażamy zmiany w działaniu naszego serwisu. W jego nowej wersji macie dostęp do contentu ofertowego bezpośrednio z Cloudflare, dzięki czemu Wasze źródło danych będzie jeszcze pewniejsze i szybsze. Już teraz można zacząć testować nowy serwis podmieniając w zwracanym linku adres na: https://datacf.merlinx.pl/

Co dokładnie się zmienia?

  • adres (linki): dane są pobierane z chmury, będą więc dostępne permanentnie, niezależnie od naszej lokalnej bazy. Adresy zwracane przez serwis będą prowadziły do dwóch nowych domen (w zależności od zasobu):
    – datacf.merlinx.pl
    – datacfstatic.merlinx.pl
  • format plików graficznych – zamiast .jpg używamy nowocześniejszy i lżejszy .webp,
  • szybkość aktualizacji – nowe pliki będą dostępne już chwilę po tym, jak udostępni je operator,
  • nie będzie już pustych plików z naszym domyślnym zdjęciem “pani w kapeluszu” w galerii zdjęć.

WAŻNE: sam sposób pytania o zdjęcia i opisy się nie zmienia, nowy jest tylko adres i zmieniają się zwracane przez nas linki. Klienci korzystający z rekomendowanej ścieżki (używający adresów zwracanych przez mdsws descUrl oraz thumbUrl), otrzymają nowe linki automatycznie. Adresy głównych miniatur hoteli, należy zawsze pobierać z odpowiedzi.

Starszą wersję serwisu ze zdjęciami w postaci plików .jpg planujemy wyłączyć 1 kwietnia 2023. W razie pytań prosimy o kontakt.

Wasz Zespół MerlinX