MerlinX – nowy atrybut zwierzęta domowe

Drodzy Agenci!

Odpowiadając na Wasze zapytania dotyczące wakacji z ukochanym pupilem, postanowiliśmy rozszerzyć funkcjonalność wyszukiwarki MerlinX o dodatkowy filtr. Opcja zwierzęta domowe umożliwia znalezienie oferty, w której hotel akceptuje przyjazd z psem lub kotem. Nie oznacza to jednak, że obiekt realizując takie życzenie podczas procedury check in/meldunkowej nie zażąda dodatkowej opłaty. W celu ustalenia czy dana opłata obowiązuje oraz jej uiszczenia, prosimy o kontakt z poszczególnymi touroperatorami.

Opcja ta przeznaczona jest głównie dla ofert, w których klienci decydują się na dojazd własny. W przypadku wycieczek z transportem, na przykład lotniczym, prosimy o dokładne sprawdzenie czy dana linia lotnicza oraz kraj do którego chcą się wybrać Wasi klienci, dopuszczają przewóz oraz przywóz zwierząt domowych oraz jakich dokumentów taka procedura wymaga.

W MerlinX nieustannie staramy się dopasowywać produkty do potrzeb naszych klientów. Rozszerzenie bazy filtrów o opcję “zwierzęta domowe” pozwala Agentom na przygotowanie i przedstawienie oferty dopasowanej do potrzeb każdego klienta w jeszcze krótszym czasie.

Wszystko to dla Państwa wygody, wszystko w MerlinX!

Wasz MerlinX Team