Nowe atrybuty w Vacations CMS

Drodzy Agenci!

    W związku z rosnącą popularnością Polskich miejscowości jako kierunków wakacyjnych, zdecydowaliśmy się poszerzyć funkcjonalność wyszukiwarek na Waszych portalach internetowych. W wyszukiwarce MerlinX, udostępniliśmy opcję wyboru atrybutów, czyli najbardziej popularnych miejsc, w których lubią wypoczywać Polacy, są to:
☛ nad morzem
☛ nad jeziorem
☛ w górach
☛ citybreak

Ta prosta opcja, pozwala w łatwy sposób odfiltrować miejsca, w które Państwa Klienci nie chcą się wybrać. Rozwiązanie to w połączeniu z naszymi pozostałymi rozbudowanymi filtrami, umożliwia znalezienie wymarzonej i dopasowanej do potrzeba każdego klienta wycieczki na całym świecie. I to wszystko w mgnieniu oka!

⬇ Sprawdź jakie to proste! ⬇

Wybierając w wyszukiwarce odpowiedni atrybut, na przykład: Góry

Państwa Klient natychmiast otrzyma wynik wyszukiwania ze wszystkimi dostępnymi ofertami, które spełniają określony na początku warunek – Wakacje w górach.

Jedno kliknięcie i gotowe!

Ponadto, funkcjonalność atrybutów z najpopularniejszymi miejscami, wprowadziliśmy także do boxów ofertowych! Najlepsze miejsce znad bałtyckich plaż, spokojny wyjazd nad jezioro czy może wypad w góry? Wszystkie najatrakcyjniejsze oferty, z nowymi atrybutami, możecie umieścić w boxie reklamowym na swoim portalu.

Mamy nadzieję, że udoskonalenia oraz nowości, które nieustannie wprowadzamy przypadną Państwu i Państwa klientom do gustu oraz przyczynią się do wzrostu wyszukiwań i rezerwacji wycieczek.

Życzymy wielu udanych rezerwacji!

Wasz MerlinX Team