Nowość w VCMS! Zgłoszenia rezerwacyjne ze strony www w Twoim MerlinX

Szanowni Agenci,

z przyjemnością informujemy Was o najnowszej funkcji, jaką uruchomiliśmy w nowej odsłonie systemu MerlinX. Od tej pory zarządzanie Waszymi zgłoszeniami ze strony internetowej będzie prostsze niż kiedykolwiek!

Jeżeli wasz Klient nie będzie chciał lub mógł założyć rezerwacji opcjonalnej na Waszej stronie, to jego zgłoszenie i tak pojawi się na liście rezerwacji w MerlinX. Dość szukania i pilnowania zgłoszeń na mailu, dość przepisywania danych – teraz wszystko będzie w jednym miejscu, tam gdzie trzeba – na Waszej liście rezerwacji!

Pamiętajcie, nowa funkcja jest dostępna tylko w nowej wersji MerlinX.

Jak to działa?
Lista rezerwacji zostaje od teraz uzupełniona o nowy status QQ, pod którym zapisujemy Zgłoszenia z Waszej strony www.

Zgłoszenie widnieje tylko w Merlinie i ma swój indywidualny numer – operator nie będzie go widział, dopóki nie przekształcicie go w rezerwację. 

Gdy potwierdzicie z klientem chęć założenia przez niego prawdziwej rezerwacji, dwoma kliknięciami możecie zamienić zgłoszenie w rezerwację u operatora. 

Gdy potwierdzicie z klientem chęć założenia przez niego prawdziwej rezerwacji, dwoma kliknięciami możecie zamienić zgłoszenie w rezerwację u operatora, klikając w odpowiedni przycisk (to jest już zależne od oferty i operatora, czy dostępna będzie opcja, czy tylko rezerwacja stała)

Po zamianie otrzymacie numer rezerwacji od operatora, a wszystkie niezbędne dane będą znajdować się już na gotowej do podpisania umowie! 

Wszystko prosto, bezstresowo i wygodnie – w jednym miejscu! 

Na razie i do zobaczenia! 
Wasz MerlinX Service Center