VCMS

Zaawansowana wyszukiwarka biletów lotniczych! 

IBE Samoloty, to zaawansowana wyszukiwarka biletów lotniczych, za pomocą której znajdziesz i zarezerwujesz bilety lotnicze wszystkich przewoźników, bez względu na to czy to loty czarterowe, rejsowe, czy budżetowe oferowane przez tanie linie lotnicze. Dzięki IBE Samoloty możesz zaoferować swoim klientom znacznie więcej niż tylko wycieczki, możesz obsługiwać ich kompleksowo sprzedając także bilety lotnicze!  

Wybierz IBE Samoloty w MerlinX i obsługuj swoich klientów kompleksowo!

Przekonaj się jakie to proste: 

Krok 1: Przykładowa strona z wyszukiwarką biletów lotniczych i boksami ofertowymi − KROK 1 RWD

Vacations CMS

Krok 2: szczegóły

W tabelce na samej górze znajdziesz informację o 5 najtańszych przewoźnikach i liczbie przesiadek.

W części głównej, tuż poniżej, prezentowane są oferty zgodne z podanymi kryteriami wyszukiwania. W większości przypadków możliwy jest wybór innych taryf niż zaproponowane (inne loty i godziny lotów w tej samej cenie). Po kliknięciu strzałki lub informacji o ilości przesiadek ukażą się jej szczegóły (linia lotnicza, numer lotu, lotniska, daty, godziny lotów, czas lotu i informacja o ewentualnych przesiadkach).

W panelu bocznym znajdują się: szczegółowe filtry, wyszukiwarkę pomocniczą oraz inne przydatne informacje.
Aby wybrać określoną ofertę i przejść do rezerwacji wystarczy kliknąć przycisk „WYBIERZ”.

xFlight

Krok 3: formularz i rezerwacja

Na trzecim etapie rezerwacji znajduje się podsumowanie wybranej oferty, z dokładnym zestawieniem cenowym. Na tym etapie możliwy jest wybór usług dodatkowych oferowanych przez przewoźnika.

W sekcji „dane pasażerów” podaj imiona, nazwiska oraz daty urodzenia każdej z osób, dla której rezerwujesz bilety lotnicze. Po rozwinięciu opcji dodatkowych możesz podać informacje uzupełniające np. dot. programu lojalnościowego czy preferowanych usług (typ posiłku, rodzaj miejsca,…).

-W kolejnej sekcji podaj dane osoby lub firmy rezerwującej na którą zostanie wystawiony rachunek.

-W sekcji „płatność’ wybierz formę płatności, rodzaj karty kredytowej, jej numer, właściciela, kod CVC oraz datę ważności.

-Zapoznaj się z warunkami rezerwacji oraz warunkami linii lotniczej i zaakceptuj je.-Sprawdź dane, jeśli wszystko jest poprawne kliknij „REZERWUJ”.

xFlight

Krok 4: Potwierdzenie

To już koniec rezerwacji. W kilku prostych ruchach udało się zarezerwować bilet lotniczy. Otrzymasz teraz potwierdzenie, a po dokonaniu płatności, także potwierdzenie od linii lotniczej oraz e-bilet.