Praca

Praca w firmie Elektroniczne Systemy Sprzedaży

Jesteśmy firmą świadczącą usługi internetowe dla systemów mających swoje zastosowanie na rynku turystycznym. Jako pracownik w branży turystycznej − jednej z najszybciej rozwijającej się − mogą Państwo korzystać z wielu zalet naszego systemu. Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy:

Pracownik do telefonicznej obsługi Klienta

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika supportu systemu rezerwacyjnego MerlinX.

Wymagania:

  • znajomość j. angielskiego lub włoskiego / niemieckiego
  • obsługa komputera
  • wykształcenie średnie
  • operatywność
  • pracowitość
  • sumienność
  • skrupulatność
  • punktualność
  • łatwość w przyswajaniu nowych wiadomości.
  • Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na e-mail: [email protected]

Front-End Developer

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu front-endu aplikacji i portali internetowych
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
  • bardzo dobra znajomość JavaScript, AJAX, JSON oraz frameworka jQuery
  • znajomość technik RWD
  • umiejętność tworzenia aplikacji na tablety i smartfony w HTML5
  • podstawowa znajomość PHP, Smarty
  • zmysł estetyczny

Obowiązki:

  • programowanie front-endów
  • tworzenie schludnego HTML’a na podstawie dostarczonych grafik (cięcie layoutów)
  • optymalizacja i tworzenie wlasnych kontrolek w JavaScript
  • utrzymanie kompatybilności systemu z popularnymi przeglądarkami na rożnych platformach ( Windows, Android, iOS, OS X )

Pracownik Supportu

Zatrudnimy Osoby ze znajomością języka:

  • węgierskiego + niemieckiego
  • węgierskiego + angielskiego
  • rumuńskiego + niemieckiego
  • słowackiego + niemieckiego
  • niemieckiego + angielskiego

Oferujemy:

  • ciekawe miejsca pracy
  • zmotywowaną załogę
  • przyjemność pracy
  • nowocześnie urządzone biura
  • świetnych kolegów
  • innowacyjne produkty

Wymagamy:

  • odpowiedzialności i samodzielności
  • pełnego zaangażowania
  • wysokiej motywacji
  • specjalistów w swoich dziedzinach
  • elastyczności
  • gotowości do nauki

Szukamy ludzi, którzy wiedzą co robią! Podania prosimy wysyłać na adres: [email protected]