Dyn@mite

Operator podpisując z nami umowę ma możliwość korzystania z naszych danych lotniczych lowcostów: przede wszystkim dwóch wiodących w Polsce linii: Ryanaira i Wizzaira, oraz możliwość uzyskania danych linii regularnych lub czarterowych, po podpisaniu umów z naszymi partnerami: Sabre Vacation lub Corendon Airlines.

Dane lotnicze gromadzimy i aktualizujemy możliwie najczęściej – w przypadku lowcostów oraz czarterów – codziennie, w przypadku linii regularnych co drugi dzień. Na życzenie operatora możemy testowo włączyć nowe kierunki i utrzymamy je, jeśli będą pojawiać się na nie rezerwacje.

Przykładowe skanowane kierunki:

AGA − Agadir
AGP − Malaga
ALC − Alicante
ATH − Ateny
BCN − Barcelona
BOJ − Burgas
CFU − Korfu
CHQ − Chania
CIA − Rzym
DWC/DXB − Dubaj
FAO − Faro
FUE − Fuerteventura
GRO − Girona
LCA − Larnaka
LIS − Lisbona
LPA − Gran Canaria
MLA − Malta
PFO − Pafos
PMI − Majorka
RAK − Marakesz
SKG − Saloniki
TFS − Teneryfa

Dostawcy samolotowi:

Sabre − online
Travel Fusion − offline
Lufthansa farelogix − online
Corendon Airlines – online

W przypadku danych hotelowych operator może wprowadzać własne dane, lub/i korzystać z bazy bedbanków – w tym drugim przypadku musi mieć podpisaną z nimi umowę. Obecnie technicznie obsługujemy połączenie z 4 dostawcami hotelowymi – ich możemy uruchomić dla operatora w momencie podpisania umowy z danym dostawcą. Możliwe jest też, wdrożenie nowych dostawców, z którymi operator ma podpisaną umowę, jeśli dostawca taki dostarcza dane na temat swojej oferty podmiotom zewnętrznym. Koszt i czas wdrożenia nowego dostawcy jest ustalany indywidualnie.

Dostawcy hotelowi:

Hotelbeds − online
Bedsonline − online
MTS − online
W2M (World to meet) − online

Dostawcy transferowi:

Hotelbeds − online MTS − online